ماسک پودری فوراور Forever Mask Powder و نحوه استفاده از آن

استفاده از ماسک بیوسلولوز فوراور Forever’s Aloe Bio-cellulose Mask
جولای 31, 2020
پاک‌کننده آرایش چشم آلوئه سونیا
پاک‌کننده آرایش چشم آلوئه سونیا فوراور
آگوست 24, 2020

ماسک پودری فوراور Forever Mask Powder ترکیبی منحصربه‌فرد از مواد و عناصری غنی است که هر یک از آن‌ها به خاطر خواص ویژه و تأثیرشان بر وضعیت پوست و پاکیزگی منافذ پوستی انتخاب‌شده‌اند. این پودر به‌طور خاص به‌منظور ترکیب شدن با آلوئه اکتیویتور تهیه‌شده است تا پودری سبک خلق نماید که به‌راحتی می‌توان آن را برای پوست صورت و گردن استفاده نمایید. نشاسته و سفیده تخم‌مرغ دارای خواص تقویتی هستند و کائولین نیز برای جذب بیشتر روغن و چربی به این محصول اضافه‌شده است. به‌علاوه، آلانسیون و بابونه نیز به نرم‌کنندگی و جوانی پوست کمک می‌کنند.

ترکیبات: سفیده تخم‌مرغ، نشاسته ذرت، آلانسیون، عصاره گل ماتریکاریا (کامومیال رکوتیتا)، اوره دیازولیدینیل، مواد معطر گیاهی.

توجه: ممکن است مصرف این ترکیب، سبب انقباض عضله‌ها شود که این انقباض طبیعی است و خیلی زود از بین می‌رود. همچنین ممکن است گاهی مصرف این محصول سبب خارش‌های خفیف شود. اگر صورتتان شروع به خارش کرد، با نوك انگشتتان می‌توانید همان ناحیه را فقط فشار دهید تا خارشش برطرف شود و از مالیدن صورت یا پاك کردن آن خودداری کنید.

کارایی‌های ماسک پودری فوراور Forever Mask Powder:

  • با اکتیویتور ترکیب می‌شود تا ماسک صورت مناسبی ارائه کند؛
  • پوست را نرم، پاکیزه، و تقویت می‌کند؛
  • جهت تسکین پوست‌های حساس، حاوی بابونه است؛
  • برای اثرگذاری هر چه بیشتر، می‌توانید این ترکیب را با 1 تا 2 قاشق عسل مخلوط‌کنید.

روش استفاده :

یک قاشق از پودر ماسک را به ظرف هم زن اضافه کنید. یک قاشق آلوئه اکتیویتور نیز به ظرف اضافه کنید و آن را هم بزنید تا غلظتش به‌اندازه لوسیون شود. از برس مخصوص جهت مالیدن لایه‌ای نازك از این ترکیب استفاده کنید. ترکیب به‌دست‌آمده را از قسمت گردن به سمت بالا بکشید. بدن خود را ریلکس و راحت نگه‌دارید و به مدت ۳۰ دقیقه، سر خود را زیاد تکان ندهید.

برای نرم کردن ماسک، حوله مرطوبی را روی صورت بکشید، سپس به‌آرامی باقیمانده ماسک را پاك کنید و صورت را با آب گرم شستشو دهید. پس از شستشو، می‌توانید از مرطوب کننده‌ها و تقویت‌کننده‌های مطلوبتان استفاده کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
محصولات
Author Rating
31star1star1stargraygray
Product Name
ماسک پودری فوراور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *